ТУР ПП
ТУР ПП
Вінниця, ул. 1 км. Хмельницкого шоссе
Фото  1 Сайдинг FineBer панель блокхауз фісташковий ( 3,66 м * 0,232 м) ( 0.85 м2) 295060

Сайдинг FineBer панель блокхауз фісташковий ( 3,66 м * 0,232 м) ( 0.85 м2)

55 грн
Купити
Код 295060
Постачальник ТУР ПП
Сайт постачальника profnastil.vn.ua
Виробник FineBer
Країна виробник Росія
Одиниця виміру шт
Оцінка

Опис

Преимущества сайдингу " FineBer " :
екологічно чистий будівельний матеріал
важкогорючих
має тривалий термін служби - 50 років
стійкий до високої вологості
стійкий до перепадів температур від +50 ° до -50 ° C
стійкий до впливу сонячних променів
Характеристики Сайдинг Fineber (Стандарт ) :
Довжина панелі: 3660 мм.
Робоча ширина: 205 мм
Площа покриття : 0,75 м2
Кількість в упаковці: 16 шт.
Маса упаковки: 24,50 кг
Вініловий сайдинг " FineBer " виробляється заводом " Терна Полімер" . Даний сайдинг випускається з 2001 року , і зарекомендував себе , як продукт , гідний порівняння з кращими світовими брендами. Він відповідає американським стандартом якості ASTM і не поступається за своїми характеристиками кращим зразкам американського і канадського виробництва .
Сучасний метод виробництва сайдінга " FineBer " заснований на використанні технології " коекструзії " . Дана технологія дозволяє створювати сайдингові панелі, що складаються з двох шарів , де лицьовий шар забезпечує привабливий зовнішній вигляд і стійкість до впливу зовнішнього середовища , а внутрішній шар надає сайдингу високу міцність. Спеціально розроблена колірна гамма сайдінга " FineBer " у поєднанні з різноманітністю супутніх аксесуарів , дає можливість швидко і якісно оновити фасади будинків і надати їм сучасний зовнішній вигляд.
Продукт даного виробника адаптований до російських і українських кліматичних умов . Він витримує коливання температур в широких межах , а так само стійкий до різних атмосферних явищ. Сайдинг " FineBer " може використовуватися для обробки всіх типів малоповерхових будівель і споруд , а так само дозволяє застосовувати додаткові теплоізоляційні матеріали для утеплення фасадів. Сайдинг легко монтується і при правильній установці не вимагає ремонту і оновлення протягом терміну експлуатації.
Сайдинг " FineBer " - екологічно безпечний і трудногорючий будівельний матеріал , що підтверджено санітарно -епідеміологічним та пожежним сертифікатами.
Сайдинг " FineBer " проведений для Вас на основі сучасних технологій і відповідає високим технічним стандартам якості. Завод-виробник має в своєму розпорядженні повністю автоматизованими комплексами розвантаження - транспортування вихідної сировини. П'ять змішувальних установок заводу дозволяють провести 6000 тонн композиції на місяць , як у традиційному порошкоподібному вигляді , так і в гранулах.
Понад п'ятдесят екструзійних ліній раною потужності щомісяця переробляють весь обсяг приготовленої композиції , що дозволяє випускати більше 2,5 млн кв . м. готових сайдінгових панелей а також , близько 1,5 млн шт. супутніх аксесуарів.
При виробництві застосовується обладнання провідних зарубіжних фірм таких як: Krauss , Cincinnati , Theysohn , Maffei , Weber , IDE , Reimelt Henschel , Demag , Haitian та інші.

Залишити коментар

Коментарі, відгуки

Дивіться також

Інші пропозиції