ТУР ПП
ТУР ПП
Вінниця, ул. 1 км. Хмельницкого шоссе
Фото  1 Бордюр Fineber Коричневий 515 * 75 мм 294821

Бордюр Fineber Коричневий 515 * 75 мм

85 грн
Купити
Код 294821
Постачальник ТУР ПП
Сайт постачальника profnastil.vn.ua
Виробник FineBer
Одиниця виміру шт
Оцінка

Опис

Цокольний сайдинг (фасадні панелі) Fineber

veg8wvKBEeU

ОПИС ТОВАРУ

Безліч приватних власників будинків мріють про презентабельному вигляді своїх будинків. Вони бажають бачити свій будинок викладеним облицювальною цеглою. Але на даний час цей спосіб обробки будівлі далеко не всім «по кишені» . Тому багато власників звертають свою увагу на пластикові панелі торгової марки Fineber .
Фасадні панелі Fineber - прекрасне рішення для обробки Вашого будинку. Це надійний , довговічний матеріал. Цей якісний товар завоював на Україні своє місце на ринку пластикових будівельних матеріалів завдяки високій якості , простоті монтажу , а також дуже цікавою гамі найрізноманітніших забарвлень панелей. При роботі над монтажем фасадних панелей Fineber у Вас виникне мінімум складнощів , що дозволить Вам заощадити на роботі в порівнянні з витратами при роботі з іншими оздоблювальними будівельними матеріалами. Фасадні панелі торгової мари Fineber , відрізняються ударостойкостью і навіть якщо Вам прийдеться в силу різних обставин займатися ремонтом Вашого фасаду , то Ви не зіштовхнетеся з великими труднощами. Технічний відділ виробника допоможе Вам розібратися у всіх тонкощах і можливі складнощі при установці і експлуатації цокольних панелей. Багато власників будинків самостійно встановлюють панелі не стикаючись при цьому з великими проблемами , що значно економить час і гроші.
Товщина панелей Fineber 3 мм - що забезпечує тривалу експлуатацію. Забарвлення панелей досить стійка до вицвітання , так як забарвлюється матеріал з якого виробляється панелі в масі .
Довговічність експлуатації товару перевірена багатьма дослідженнями і випробуваннями. Панелі відрізняються максимально наближеною до натуральної матовістю . Також було досягнуто відсутність відблиску на панелях , що надає їм більш благородний і привабливий вигляд.
Виробництво цокольних панелей Fineber проходить у повній відповідності зі світовими стандартами ASTM .

Залишити коментар

Коментарі, відгуки

Коментарів ще немає. Залишити коментар

Дивіться також

Інші пропозиціїРекламні посилання
Інтернет-маркетолог

за 4000 грн

тільки до 31.05.2018

Детальніше читайте за посиланням!
Сайдинг виниловый Дешево!

Цокольный сайдинг Огромный выбор!

Водосточные системы Отличные цены!

067-446-64-06, 066-408-00-28
Сайдинг, софит, водостоки.

2229142 Цокольный сайдинг от 240гр

Продажа, доставка, монтаж. Скидки!

www.domfasad.com.ua
Посада №1

в сучасному бізнесі

не прибиральниця і не директор :)

Читай детально за посиланням!